A. Wszystkie złącza, mocowania i zakładki winny być zagruntowane cienką powłoką Corolonu rozcieńczonego z 10 - 20% wody.
B. Zalecana metoda nakładania obejmuje nałożenie dwóch powłok o grubości suchej powłoki od 100 do 125 mikorometrów (od 175 do 200 mikrometrów powłoki mokrej) co pozwoli uzyskać od 200 do 250 mikrometrów łącznej grubości suchej powłoki.
W szczególnych przypadkach może być dopuszczalne nałożenie jednej powłoki suchej o grubości do 250 (350 mikrometrów powłoki mokrej).
C. Konieczne jest częste sprawdzanie grubości powłoki, aby zapewnić uzyskanie zalecanej łącznej grubości powłoki jej właściwości zabezpieczających i wyglądu.
A. Przygotowanie powierzchni - takie same jak w przypadku powierzchni stalowych.
B. Powierzchnia powinna być pokryta cienką powłoką podkładową Corolonu, rozcieńczonego wodą od 10 do 20 %. Pozwolić powłoce wyschnąć. Powłoka nawierzchniowa winna być wykonana przy pomocy nierozcieńczonego Corolonu, aby uzyskać 200 mikrometrów łącznej grubości suchej powłoki.
Zalecane jest użycie hydrodynamicznego sprzętu natryskowego.
Powyższe informacje podawane są w dobrej wierze, jako dokładne i właściwe, aby pomóc użytkownikowi w dokonaniu odpowiedniego wyboru środka i sposobu jego stosowania. Nie zawierają one zobowiązań gwarancyjnych. W celu sprawdzenia właściwości, w konkretnych warunkach zaleca się najpierw nałożyć Corolon 8500 na powierzchnię próbną.
Corolon 8500 - informacja o produkcie
Corolon 8500 - przygotowanie produktu
Wykaz inwestycji, gdzie zastosowano Corolon 8500